Kapı Tasarımında Gerçek Bir Devrim

Eşi görülmemiş bir kapı tarzına sahip olan Link’i kullanımınıza sunarken; tasarımcıya, daha az alüminyum, daha çok cam ya da ahşap görünümü elde etme olanağını sağlamayı hedefledik. 


Bu sayede, kapı pervazlarında, kanattaki malzeme kullanılarak, alışılmışın çok dışında bir görünüm elde etmek, artık mümkün.

 

Elbette ki Link yenilikçi özelliklerinin yanı sıra, tüm kapılarımızda olan yüksek dayanımlı pivot menteşe, kanadın her noktasında tam temas eden özel fitil tasarımı, yüksek kaliteli alüminyum profiller ve işçilik gibi LotusDoor’a ait geleneksel özelliklere sahip olmaya devam ediyor.

Link ile uygulanabilecek bazı kanat çeşitleri

Ahşap Kanat: Doğal ahşap kaplama, laminat, melamin gibi farklı ahşap veya düz yüzey ve renk seçenekleri ile farklı tasarım olanağı, kapı kanadına yüksek çarpma ve nem dayanımı sağlayan alüminyum çerçeve ile.

Tek cam kanat: Şeffaflığın ön planda tutulduğu mekanlar için ideal, zarif tasarım, camın şeffaflığı, farklı alüminyum renk seçenekleri, alüminyum ve camın mükemmel birlikteliği.

Çift cam kanat: Mimari tasarıma farklılık katan, her iki taraftan da görünür yüzeyin cam olduğu eşsiz kasa tasarımı, farklı renk ve malzeme seçenekleri ile sınırsız tasarım olanağı kapı kanadına yüksek çarpma ve nem dayanımı sağlayan alüminyum çerçeve ile birlikte.