HAREKETLİ DUVAR BÖLME SİSTEMLERİ

BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri!

Mekanın daha verimli kullanılması için çeşitli çözümler sunan BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, oluşturulan mekalar arasında mükemmel ses yalıtımı sağlar.

Becker Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, ahşap kaplama, melamin, vinil, halı ,ayna, çelik, duvar kağıdı ve cam gibi mekana ve yaratmak istediğiniz yaşam alanı tasarımına uyacak zengin yüzey seçenekleri ile, projenizin en keyifli çözüm ürünlerinden biri olacaktır.

Bir tek hareketle, mekanı bölümleme olanağı sunan BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, mükemmelliyetçi Alman mühendisliğinin sonucu olan, ileri teknoloji ürünü mekanizması ile sessiz ve yumuşak bir işleyiş sunar.

Asma tavan geçiş profilleri istenen renkte boyanarak, taşıyıcı ray profili ile asma tavan arasında mükemmel entegrasyon sağlar.

Monoplan hareketli bölme duvarların detaylarını oluşturan her aksesuarın, yüksek standartı ve kalitesi, sistemin bütününe ve mükemmelliğine yansımaktadır.

Becker Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemlerinde sunulan, yarı otomatik sistem bir yandan iş gücünden tasarruf sağlarken, diğer yandan da yüksek hassasiyetiyle de kullanım hatalarını ortadan kaldırmaktadır.