lotusdooanasayfa01
bölme-duvar-nottef-14-1024x682
20240109_105241

Lotusdoor benzersiz kapi modelleri ile mimaride trendleri yeniliyor

Sürekli değişen mimari ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla alüminyum teleskopik kapı kasaları şeffaf cam, emaye boyalı cam, laminat, doğal ahşap kaplama gibi farklı kanat seçenekleriyle buluşmaktadır.

Alışılmadık ince tasarımı, çeşitli duvar kalınlıklarına uyumlu olmayı sağlayan teleskopik özelliği, özel pivot menteşe sistemi, mimari tasarıma farklılık katan renk seçenekleri, ses yalıtımı sağlayan özel fitil detayı ile Cross, aklınızdaki tasarımı destekleyen mükemmel bir Lotus Door ürünü.

Yalın çizgilere sahip kapı tasarımı, eğrisel pervaz detayı ile her türlü duvara ve mekana uyumu, özel pivot menteşe sistemi, çeşitli duvar kalınlıklarına adapte olmayı sağlayan teleskopik özelliği, mimari tasarıma farklılık katan renk seçenekleri ile Zoom, mekana değer katan bir kapı çözümü.

Alüminyum kasalı kapının, dayanım, esneklik ve hijyen özelliklerinden yararlanmaya devam ederken; bir yandan da klasik görünümün dışına çıkarak yenilikçi tasarım hedefleyenler için ideal çözüm: Link.

İnce tasarımı, özel pivot menteşe sistemi, mimari tasarıma farklılık katan renk seçenekleri, ses yalıtımı sağlayan özel fitil detayı ile Notte, aklınızdaki tasarımı destekleyen Mükemmel bir Lotus Door ürün.

Notte Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Modüler Camlı Bölme Duvar sistemleri ile iç mekan ofis tasarımlarında mevcut alanları çok daha ferah ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Notte, modern mimarinin en önemli gereksinimlerinden biri olan yalın ve şeffaf mekan bölümlenmesine, kusursuz detayları ve geniş tasarım seçenekleri ile çözümler getirmektedir. Notte Bölme Duvar Sistemi, farklı cam ve ahşap seçenekleri ile, düşey profil olmaksızın tasarımcıların değerlendirilmesine sunulmaktadır.

Notte D, ince tasarımı ve minimal yapısı ile mevcut çift camlı bölme duvar sistemlerinden ayrışmakta ve modern mimarinin ihtiyaç duyduğu farklı tasarım özelliklerini sunmaktadır. Notte D, camlı modüllerinin monoblok özelliği, temperli cam kullanımı ve yüksek dayanımı sayesinde modern mekanlarınızın ideal ses yalıtımı ile kullanım güvenliği ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Notte F, bir yandan düşeyde profil barındırmayan minimal yapısı ile şeffaflık duygusunu desteklerken; bir yandan da her iki tarafta da 10 mm kalınlığında temperli cam ile yüksek ses yalıtım performansı sunmaktadır.

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMİ

Mekan kullanımı ve bölümlenmesi konusunda ve gereksinim duyulan her alanda farklılığınızı gösterebileceğiniz mükemmel bir çözüm: BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri!