# notte-s

Tek Ca​​​​mlı


Notte, modern mimarinin en önemli gereksinimlerinden biri olan yalın ve şeffaf mekan bölümlenmesine, kusursuz detayları ve geniş tasarım seçenekleri ile çözümler getirmektedir. Notte Bölme Duvar Sistemi, farklı cam ve ahşap seçenekleri ile, düşey profil olmaksızın tasarımcıların değerlendirilmesine sunulmaktadır.


Tek camlı modüller, isteğe bağlı olarak temperli veya lamine cam seçenekleriyle özel silikon esaslı fitil sayesinde sıfır birleştirilmekte, ahşap modüller ise laminat, doğal kaplama veya melamin kaplama olarak uygulanabilmektedir.


Notte cam bölme sistemleri, modern mimarinin ihtiyaçlarından biri olan yalın ve şeffaf mekan çözümlerine cevap vermekte olup, aynı zamanda farklı cam ve detay seçenekleri ile de tasarımcılara geniş imkanlar sunmaktadır.

# notte-d

Çift Camlı, Jaluzili


Notte D, ince tasarımı ve minimal yapısı ile mevcut çift camlı bölme duvar sistemlerinden ayrışmakta ve modern mimarinin ihtiyaç duyduğu farklı tasarım özelliklerini sunmaktadır. Notte D, camlı modüllerinin monoblok özelliği, temperli cam kullanımı ve yüksek dayanımı sayesinde modern mekanlarınızın ideal ses yalıtımı ile kullanım güvenliği ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Notte D camlı modüllerdeki monoblok özelliği ile mekanlarınızda mikro-jakuzi kullanım imkanı da tanımaktadır. Yenilikçi tasarım ürünü olan Notte D modül geçişlerinde fugalı / derzli özel birleşim detayı sağlamaktadır, bu özelliği ile mimari tasarımlara değer katmaktadır.

# notte-f

Çift Camlı, Yüksek Ses Yalıtımlı


Notte F, bir yandan düşeyde profil barındırmayan minimal yapısı ile şeffaflık duygusunu desteklerken; bir yandan da her iki tarafta da 10 mm kalınlığında temperli cam ile yüksek ses yalıtım performansı sunmaktadır.

Notte F , melamin, laminat ve doğal ahşap kaplamalı dolu modül; tam camlı modül, cam kanatlı kapı modülü, ahşap kanatlı kapı modülü gibi sınırsız seçenekler ile mekanlarınızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılar. Notte D, profillerinde alüminyum eloksal yüzeyin yansıra istenen RAL renk seçenekleri ile de sunulmaktadır.

Notte F sistemi, yine benzersiz LotusDoor ürünleri olan Notte S ve Notte D ile tasarım ortaklığı sayesinde birbirlerine tam uyumlu olup, gereksinimlere göre aynı mekanda ve hatta aynı duvar üzerinde kullanılabilmektedir.

Hareketli bölme duvar


Mekanın daha verimli kullanılması için çeşitli çözümler sunan BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, oluşturulan mekalar arasında mükemmel ses yalıtımı sağlar.

Mekan kullanımı ve bölümlenmesi konusunda ve gereksinim duyulan her alanda farklılığınızı gösterebileceğiniz mükemmel bir çözüm: BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri!

Becker Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, ahşap kaplama, melamin, vinil, halı ,ayna, çelik, duvar kağıdı ve cam gibi mekana ve yaratmak istediğiniz yaşam alanı tasarımına uyacak zengin yüzey seçenekleri ile, projenizin en keyifli çözüm ürünlerinden biri olacaktır.


Bir tek hareketle, mekanı bölümleme olanağı sunan BECKER Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, mükemmelliyetçi Alman mühendisliğinin sonucu olan, ileri teknoloji ürünü mekanizması ile sessiz ve yumuşak bir işleyiş sunar.


Asma tavan geçiş profilleri istenen renkte boyanarak, taşıyıcı ray profili ile asma tavan arasında mükemmel entegrasyon sağlar.

Monoplan hareketli bölme duvarların detaylarını oluşturan her aksesuarın, yüksek standartı ve kalitesi, sistemin bütününe ve mükemmelliğine yansımaktadır.


Becker Monoplan Hareketli Bölme Duvar Sistemlerinde sunulan, yarı otomatik sistem bir yandan iş gücünden tasarruf sağlarken, diğer yandan da yüksek hassasiyetiyle de kullanım hatalarını ortadan kaldırmaktadır.